Moskitiery

Moskitiery są najwygodniejszą i najprostszą ochroną przed owadami do okien typowych/pionowych. Są przeznaczone zarówno do okien PCV, aluminium jak i drewnianych. Są one zakładane od zewnątrz na ramę okna i przymocowywane są do ramy okiennej za pomocą wygodnych haczyków bez żadnej szkody dla okna i bez obawy o utratę gwarancji na nie. Montaż i demontaż jest bardzo szybki i prosty, fakt, że moskitiera jest zlicowana od zewnątrz z ramą okna sprawia, że moskitiera nie jest żadną przeszkodą dla okien wyposażonych w rolety zewnętrzne.

 

Moskitiery o dużych gabarytach lub wysokie i wąskie mogą być dodatkowo wyposażone w poprzeczkę usztywniającą i zapobiegającą zdeformowaniu ramki moskitiery.

 

Moskitiery w ramkach aluminiowych są dostępne w strandardzie w 3 kolorach: biały, ciemny brąz oraz struktura drewna - złoty dąb. We wszystkich tych przypadkach siatka moskitiery jest w kolorze grafitowym.

 

Najważniejsze zalety moskitier ramkowych:

  • niegdy więcej uciążliwych insektów w domu;
  • szybki montaż i demontaż moskitiery, np. na potrzeby umycia okna;
  • zastosowanie do okien PCV, aluminium i drewnianych, w których od zewnątrz rama i skrzydło okna nie są ze sobą zlicowane;
  • odporne na warunki atmosferyczne - nie rdzewieją i nie muszą być ściągane z okna na zimę;
  • lekka i stabilna konstrukcja.

 

MOSKITIERY A POLSKIE PRAWO - niewiele osób o tym wie, ale w 2004 roku weszło w życie rozporządzenie Ministra Zdrowia, które zobowiązuje firmy spożywcze (zarówno produkcyjne jak i usługowe) do korzystania z moskitier w oknach otwieranych.

 

 

Na terenie Gorzowa Wlkp. i bliskich okolic przyjedziemy do Państwa i bezpłatnie oraz niezobowiązująco doradzimy, wykonamy pomiar i zrobimy ofertę u Państwa w domu.

 

Proszę kliknąć tutaj, aby zaprosić nas na pomiar lub napisać do nas wiadomość.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

 

Script logo