Plisy

  • NOWOŚĆ - System COSIMO - z możliwością zakliknięcia

    NOWOŚĆ - System COSIMO - z możliwością zakliknięcia

  • System ULTIMA - bez możliwości zakliknięcia

    System ULTIMA - bez możliwości zakliknięcia

Plisa to nowoczesna, elegancka dekoracja i bardzo funkcjonalna zasłona przeciwsłoneczna, która zapewnia pomieszczeniu niepowtarzalny wygląd.

W odróżnieniu od klasycznej roletki czy żaluzji, plisę wyróżnia unikalna możliwość zasłonięcia dowolnego fragmentu okna, przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry. Jest to najpopularniejsza, a zarazem najwygodniejsza forma obsługi plisy przy pomocy uchwytu zamontowanego na środku profilu. Istnieje również możliwość sterowania za pomocą sznurka z mechanizmem blokującym. Do wyboru są dwa rodzaje profili, tzn. profil standardowy ULTIMA (do szerszych wykonań ULTIMA wysoka) oraz profil COSIMO, który dzieki swojej budowie daje możliwość "zakliknięcia się go" do stopek montażowych, przez co plisa u góry i na dole szczelniej przylega po zamknięciu do okna.

Plisy występują w wielu różnych wariantach, w tym do nietypowych kształtów okien jak np. trójkąty, trapezy, łuki i koła.

Dzięki szerokiej gamie tkanin ochrona przed światłem słonecznym jest bardziej skuteczna, a pomieszczenia nabierają nowego i oryginalnego wyglądu.

 

Na terenie Gorzowa Wlkp. i bliskich okolic przyjedziemy do Państwa i bezpłatnie oraz niezobowiązująco doradzimy, wykonamy pomiar i zrobimy ofertę u Państwa w domu.

 

Proszę kliknąć tutaj, aby zaprosić nas na pomiar lub napisać do nas wiadomość.

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

 

Script logo