Grupa 3

Tkaniny z kolekcji California, Edinburgh, Kingston i Sofia są tkaninami dekoracyjnymi, a ich gramatura - w zależności od koloru - może powodować częściowe zaciemnienie pomieszczenia, natomiast tkaniny z kolekcji Gobi, Jaipur, Samoa i Stria są ciensze, a z kolekcji Porto - mniej gęste i w mniejszym stopniu wpływają na zaciemnienie niż California i Edinburgh. Tkaniny z kolekcji Tosca, Sparta i Basel Perla są również tkaninami dekoracyjnymi, a ich większa gramatura - w zależności od koloru - oraz srebrzysta powłoka od strony zewnętrznej mogą powodować częściowe zaciemnienie. Dodatkowo tkaniny Basel Perla są tkaninami niepalnymi, a ich niepalność jest potwierdzona certyfikatem. Powłoka na tych tkaninach sprawia, że tkaniny te są bardziej odporne na wilgoć, łatwiej je utrzymać w czystości, dlatego zalecane są szczególnie do łazienek i kuchni. Tkaniny z kolekcji Fiona są z flizeliny i są tkaninami typowo dekoracyjnymi i w nieznacznym stopniu wpływają na zaciemnienie pomieszczenia, natomiast świecące na nie słońce będzie koloryzowało pokój.

UWAGA - ze względu na różne sposoby wyświetlania kolorów przez monitory, to kolory tkanin widoczne na Państwa ekranie mogą się trochę różnić od kolorów rzeczywistych.

 

Na terenie Gorzowa Wlkp. i bliskich okolic przyjedziemy do Państwa i bezpłatnie oraz niezobowiązująco doradzimy, wykonamy pomiar i zrobimy ofertę u Państwa w domu.

 

Proszę kliknąć tutaj, aby zaprosić nas na pomiar lub napisać do nas wiadomość.

 

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Script logo