Grupa 4

Tkaniny z kolekcji Stockholm są tkaninami typowo zaciemniającymi. Bez względu na kolor - zaciemniają pomieszczenie w 100%.  Tkaniny z kolekcji Sunshine są tkaninami typowo dekoracyjnymi ("pasiaste" wzory są praktycznie przeźroczyste) i w nieznacznym stopniu wpływają na zaciemnienie, natomiast światło słoneczne padające na tkaniny z kolekcji Vicenza będą powodowały zmianę koloru otoczenia w pomieszczeniu na kolor tkaniny. Tkaniny z kolekcji Flair reflex mają od strony zewnętrznej srebrzysą powłokę, która będzie trochę pomagała zmniejszyć nagrzewanie się pokoju. Tkaniny z kolekcji Filamento są tkaninami typowo dekoracyjnymi i nie mają praktycznie żadnego wpływu na zaciemnienie pomieszczenia, ponieważ są z organtyny i są przeźroczyste z delikatnym wzorkiem. Tkaniny z kolekcji Juno będą koloryzowały pokój na kolor tkaniny  i w zależności od koloru będą częściowo wpływały na zaciemnienie pomieszczenia. Tkaniny z kolekcji Kent i Jakarta są rzadko tkane, natomiast kolekcje Newspaper i Aquarell są gęściej tkane, ale te 4 powyższe kolekcje nie będą znacznie wpływały na zaciemnienie.

UWAGA - ze względu na różne sposoby wyświetlania kolorów przez monitory, to kolory tkanin widoczne na Państwa ekranie mogą się trochę różnić od kolorów rzeczywistych.

 

Na terenie Gorzowa Wlkp. i bliskich okolic przyjedziemy do Państwa i bezpłatnie oraz niezobowiązująco doradzimy, wykonamy pomiar i zrobimy ofertę u Państwa w domu.

 

Proszę kliknąć tutaj, aby zaprosić nas na pomiar lub napisać do nas wiadomość.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

 

 

 

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

Script logo