System B11

Jest to system roletek materiałowych w kasecie z bocznymi prowadnicami wykonanymi z aluminium do okien i balkonów. Kolory standardowe to biały i brązowy. Za dopłatą dostępny jest także kolor srebrny. Bardzo istotną zaletą systemu jest sposób montażu. Kasetka i prowadnice są przyklejane za pomocą wysokiej jakości taśmy dwustronnej do profilu okna. System B11 może być montowany na oknach różnych producentów zarówno z listewkami przyszybowymi zaokrąglonymi jak i kwadratowymi.

Dodatkowe zalety systemu B11:
prosty pomiar, łatwy montaż i pielęgnacja.

Obsługa:
System B11 wyposażony jest w mechanizm sprężynowy, który samoczynnie zwija tkaninę do kasetki. W praktyce oznacza to, że system B11 nie posiada łańcuszka do obsługi roletki, zamiast tego roletka wyposażona jest w wygodny uchwyt do przesuwania materiału, który umieszczony jest w dolnej listwie obciążającej tkaninę. Mechanizm hamujący zintegrowany jest w prowadnicach roletki i pozwala na ustawienie materiału w dowolnej pozycji.

Niezwykłą zaletą systemu B11 jest to, że dzięki mechanizmowi sprężynowemu roletkę można montować na oknie w pionie (z kasetką na dole lub na górze) lub poziomie (z kasetką z lewej lub prawej strony) lub dwie kasetki jednocześnie – np. jedna kasetka z tkaniną dekoracyjną, a druga z tkaniną zaciemniającą (bardzo praktyczne i popularne rozwiązanie w biurach lub salach do prowadzenia szkoleń).

Różnica między systemem B7 a B11:

  • prowadnice w systemie B7 i B11 są bardzo zbliżone, obie w przekroju – przypominają literę "C" i nie są zlicowane z profilem okna;
  • system B11 zamiast mechanizmu łańcuszkowego wyposażony jest w uchwyt w listwie dolnej tkaniny.

 

 

Na terenie Gorzowa Wlkp. i bliskich okolic przyjedziemy do Państwa i bezpłatnie oraz niezobowiązująco doradzimy, wykonamy pomiar i zrobimy ofertę u Państwa w domu.

 

Proszę kliknąć tutaj, aby zaprosić nas na pomiar lub napisać do nas wiadomość.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

 

 

Script logo