System UNI

  • Mieszkanie w Gorzowie

    Mieszkanie w Gorzowie

Jest to system roletek materiałowych w kasecie z bocznymi prowadnicami wykonanymi z aluminium do okien i balkonów. Kolory standardowe to biały i brązowy. Za dopłatą dostępne są również kolory w strukturze drewna (złoty dąb, mahoń, orzech i wiśnia) oraz srebrny.
Bardzo istotną zaletą systemu jest sposób montażu. Kasetka rolety przykręcana jest do listewek przyszybowych za pomocą czterech małych śrubek, a prowadnice są przyklejane za pomocą wysokiej jakości taśmy dwustronnej. System UNI może być montowany na oknach różnych producentów zarówno z listewkami przyszybowymi zaokrąglonymi jak i kwadratowymi.
System UNI jest także dostępny w wersji PCV. Oznacza to, że zarówno kasetka jak i prowadnice wykonane są z tworzywa sztucznego. Za wyjątkiem materiału z jakiego zbudowana jest roletka, to system UNI PCV niczym nie różni się od systemu UNI ALU. System UNI PCV jest tańszy od UNI ALU i dostępny jest tylko w kolorze białym.

Dodatkowe zalety systemu UNI:
prosty pomiar, łatwy montaż i pielęgnacja.

Obsługa:
System UNI wyposażony jest w mechanizm samohamujący, który pozwala na ustawienie materiału na dowolnej wysokości. Roletkę obsługuje się precyzyjnie za pomocą trwałego i estetycznego łańcuszka kulkowego wykonanego z PCV.

 

 

Na terenie Gorzowa Wlkp. i bliskich okolic przyjedziemy do Państwa i bezpłatnie oraz niezobowiązująco doradzimy, wykonamy pomiar i zrobimy ofertę u Państwa w domu.

 

Proszę kliknąć tutaj, aby zaprosić nas na pomiar lub napisać do nas wiadomość.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

 

 

Script logo