System V i F

System V & F jest to system roletek materiałowych w kasecie z bocznymi prowadnicami wykonanymi z aluminium przeznaczony do okien dachowych VELUX, FAKRO oraz innych producentów. Kolory standardowe to sosna i srebrny. Bardzo istotną zaletą systemu jest sposób montażu. Prowadnice są wpinane w kasetke, po czym komletną roletkę przykręca się do listew przyszybowych za pomocą 4-8 małych śrubek.

 

Dodatkowe zalety systemu V & F:
prosty pomiar (z reguły odczytanie symbolu okna z tabliczki znamionowej okna), łatwy montaż i pielęgnacja.

 

Obsługa:
System V & F wyposażony jest w mechanizm sprężynowy, który samoczynnie zwija tkaninę do kasetki. W praktyce oznacza to, że system ten nie posiada łańcuszka do obsługi roletki, zamiast tego roletka wyposażona jest w wygodny uchwyt do przesuwania materiału, który umieszczony jest w dolnej listwie obciążającej tkaninę. Mechanizm hamujący zintegrowany jest w prowadnicach roletki i pozwala na ustawienie materiału w dowolnej pozycji.

Niezwykłą zaletą systemu V & F jest to, że dzięki mechanizmowi sprężynowemu roletka nie będzie się zwijać wtedy kiedy okno będzie otwarte lub kiedy będziemy je obracać.

 

 

Na terenie Gorzowa Wlkp. i bliskich okolic przyjedziemy do Państwa i bezpłatnie oraz niezobowiązująco doradzimy, wykonamy pomiar i zrobimy ofertę u Państwa w domu.

 

Proszę kliknąć tutaj, aby zaprosić nas na pomiar lub napisać do nas wiadomość.

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

 

 

Script logo